MASTERSTUDIES

Trollhättan İsveç En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Resmi İsveç, İsveç Krallığı, Kuzey Avrupa'da İskandinav ülke. İsveç Norveç ve Finlandiya sınırları ve Øresund arasında bir köprü-tünel ile Danimarka'ya bağlıdır. İsveç gelişmiş bir refah devleti ile gelişmiş bir sanayi sonrası toplumdur. Dünyanın en yüksek arasında yaşayan ve yaşam beklentisi rütbe standart.

Vastra Gotaland County yer alan Trollhättan şehir çalışkan ve İsveç'te en büyük 2. şehridir. Bu Trollhättan belediyenin idari merkezidir. Bu 40.000 sakinleri üzerinde bulunmaktadır.

Trollhättan İsveç'te Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Programı

Holly Xiao
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Kampüs

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Programı İş son yıllarda giderek daha uluslararası hale gelmiş ve uluslararası iş dünyanın toplam iş geniş ve büyüyen bir bölümü kapsamaktad ...

Devamını oku

İmalat Mühendisliği Yüksek Lisans

Holly Xiao
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Mevcut küreselleşme uluslararası şirketler içinde ve yurt dışında çalışma için birçok fırsat sunuyor.Ayrıca, bu rekabet daha serttir ve importan olduğu anlamına gelir ...

Devamını oku

Robotik Yüksek Lisans Programı

Holly Xiao
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Kampüs

Robot, mekanik ve elektrik mühendisliği ve bilgisayar teknolojisi karşılamak alanı kaplar eşsiz bir programdır

Devamını oku