MASTERSTUDIES

Alameda Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2021

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Alameda ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Yeşil Binada Bilim Ustası

San Francisco Institute Of Architecture
MSc
Eyl 2021
Ingilizce

Hızlı uzaktan eğitim Yüksek Lisans Programı ile en yüksek yeşil bina uzmanlığına ulaşın. Kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları, inşaat ve bina geliştirme endüstril ...

Devamını oku

Proje Yönetimi Yüksek Lisansı

San Francisco Institute Of Architecture
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce

Proje yönetimi, mühendislik, mimari ve inşaatta yapılan her şeyin merkezinde yer alır. Yine de çoğu proje yöneticisi hiçbir zaman gelişmiş, profesyonel bir proje yönetimi eğit ...

Devamını oku

Mimarlık Yüksek Lisansı

San Francisco Institute Of Architecture
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce

Mimarlık Yüksek Lisans programı (M.Arch), sanat, teknoloji ve mimarlık yönetimi konularında ileri düzey bir profesyonel eğitim sunmaktadır.

Devamını oku