MASTERSTUDIES

Annapolis Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisansüstü Eğitimler 2021

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Annapolis ABD'nde Lisansüstü Eğitimler İncele 2021

Arama Sonucu Filter

DOĞU KLASİKLERİNDE SANAT Ustası

St. John's College
MA
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Doğu Klasikleri Yüksek Lisans Programı (MAEC) programında, öğrenciler Çin, Hindistan ve Japonya'nın felsefi, edebi ve dini geleneklerinin merkezindeki büyük eserleri araştırıy ...

Devamını oku

LİBERAL SANATLARDA SANAT Ustası

St. John's College
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Liberal Sanatlar Yüksek Lisansını (MALA) kazanan öğrenciler, Batı geleneğinin harika kitaplarını okuyarak ve tartışarak kendileri ve dünyaları hakkındaki temel soruları formül ...

Devamını oku