MASTERSTUDIES

Annville Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2021

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Annville ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2021

Arama Sonucu Filter

Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığında Bilim Ustası

Lebanon Valley College
Yüksek Lisans
Eyl 2021

Ruh sağlığı danışmanlığı büyüyen ve yüksek talep gören bir alandır. Şimdi, işverenlerin yetenekli iletişimciler, arabulucular ve problem çözücüler olan eğitimli klinisyenlere ...

Devamını oku

Müzik Eğitimi Yüksek Lisansı

Lebanon Valley College
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce

Lebanon Valley College müzik eğitimi ustası, yaşam boyu eğitimcilere ilham vermek ve meşgul öğretmenlerin mesleki gelişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Müzik s ...

Devamını oku