TOP-MASTERSDEGREE

Conway Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Conway ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bak 2019

Arama Sonucu Filter

Özel eğitimin ustaları

University of Central Arkansas
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 1 daha

Özel Eğitimde Yüksek Lisans Programı (InTASC Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi (NCATE), Olağanüstü Çocuklar Konseyi (MSK), Interstate Öğretmen Değerlendirme ve Destek Konsorsiyumu performans standartlarını karşılamak için tasarlanmış bir 30 kredi saat on-line olarak programı ) ve Öğretmen Değerlendirme Sistemleri (TESS).

Öğretim teknolojisinin ustaları

University of Central Arkansas
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 36 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 1 daha

Öğretim Teknolojileri eğitim, iş ve hükümet ortamlarında büyüyen bir alandır. Öğretim teknolojisi öğretim tasarımı birleştiren ve öğretim hedeflerine ulaşmak için bir araç olarak teknolojisini kullanır. Öğretim Teknolojileri Kariyer öğretim tasarımcıları, multimedya tasarımcıları, teknoloji uzmanı, kurumsal eğitmenler, ve diğerleri arasında teknoloji desteği içerir. bu sayfada Genel Program Bilgi, yanı sıra bilgi için Aday ve Güncel öğrenciler bulacaksınız.

Coğrafi bilgi sistemlerinin ana

University of Central Arkansas
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 - 36 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 1 daha

Coğrafi Bilgi Sistemleri (MGIS) derecesi Master çevrimiçi Executive MBA programlarının sonra modellenmiştir. derecesi kayıt yaptıran öğrenciler, ideal olarak önceki CBS kurs oldu olacak (lisans veya lisansüstü düzeyde en az bir CBS dersi alınmış olması) ya da şu anda, yani CBS veya CBS tabanlı bilgi hizmetlerinin kullanımını gerektiren bir pozisyonda (istihdam edilecek ya bir CBS profesyonel büyük eğitim veya) onun / onun işini gerçekleştirmek için CBS işçileri ya da kim CBS bilgi alması gerekiyor yönetmek gerekir birisini arayan.

Öğretmen liderlik ileri çalışmalarda ustaları

University of Central Arkansas
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 1 daha

Öğretmen Liderliği (ASTL) İleri Araştırmalar Yüksek Lisans geliştirmek ve daha fazla ileri eğitimciler beklenen temel yetkinlikleri geliştirirken mevcut bilgi, beceri, ve tasarruflarda genişletmek için tasarlanmış bir 30 kredi saat online lisans programıdır.

Muhasebe ustası (macc)

University of Central Arkansas
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 2 daha

Muhasebe UCA Master (Macc) ya da muhasebe profesyonel kariyer arayan yapan kişiler için muhasebe, işletme ve liderlik gelişmiş, derinlemesine eğitim vermektedir. Küresel iş ortamında sürekli değişiklikler, muhasebeciler her zamankinden daha derin ve daha geniş bilgiye ihtiyaç. Macc programı hızla değişen iş ortamında başarılı olmak için gerekli becerilere sahip bir öğrenci sağlamak için yardımcı olur. Program kapsamlı ve öğrencilerin kavramsal ve teknik muhasebe yeterlilik, iletişim becerileri, araştırma ve analitik yeteneklerini ve liderlik becerilerini geliştirir.