Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Arkansas Jonesboro Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Jonesboro Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Jonesboro Şehir nüfusu açısından devlet en büyük beşinci olarak Arkansas sıralama eyaletinde yer almaktadır. Kentin çeşitli derece ve farklı mesleklerde yüksek lisans programları sunan bir devlet üniversitesi ev sahipliği yapıyor.

Jonesboro ABD'nde Yüksek Lisanslar Bak 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Arkansas
Jonesboro
Eğitim türü
Hız
A-STATE Queretaro

... [+]

Jonesboro Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Lisanslar 2019/2020. disiplinlerarası Müfredat [-]
Amerika Birleşik Devletleri Jonesboro
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku