Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Alabama Birmingham Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birmingham Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Birmingham nüfusu Alabama Devlet en büyük biridir ve böylece hitap kolej ve üniversitelerin bir yeri vardır. Tıptan hukuk ve hemşirelik kadar büyük kolej vardır.

Birmingham ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Andrew Jackson University

Master of Public Administration, planlama liderliği veya federal, eyalet ya da yerel yönetimdeki yönetsel kariyerlerin yanı sıra mesleki deneyimlerini arttırmak isteyen m ... [+]

Andrew Jackson Üniversitesinde sunulan lisansüstü programlar, şu anda orta ve üst düzey yöneticilik yapmak veya tutmak isteyen üniversite mezunları için tasarlanmıştır. Onlar, seçtikleri alanlarda daha derin ve kapsamlı bir profesyonel hazırlık ile akademik olmayan kariyerlerini ilerletmek ve zenginleştirmek isteyen insanlardır.

Andrew Jackson Üniversitesinde sunulan yüksek lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan hakkında kapsamlı bir bilgi verir ve verimli basılma yöntemleri konusunda ustalık kazandırır. Üniversite misyon ve amacına ulaşılmasına yardımcı olmak için, lisans programları aşağıdaki kriterlere odaklanır:

Her lisans programı ilk önce öğrencilere etkili öğrenmeyi ve bilgiyi nasıl entegre ettiklerini öğretir; böylece çalışmalarına daha verimli başlayabilirler. Bu süreç, öz disiplin, öz değerlendirme ve kendine güvenin geliştirilmesine yardımcı olur. Her lisans programı, öğrencileri yönlendiren, öğreten ve motive edecek bir fakülte öğretim ekibi tarafından idare edilir. Artan güven ve kendine güvenen öğrencilerin daha fazla anlamadığı bu normal etkileşim sayesinde pekiştirilir. Her lisans programı, mevcut bilgi ve uygulamaları yansıtan sağlam ve uygun bir müfredat üzerine kurulmuştur ve öğrencilerin başarılı kariyer gelişimi için gerekli gelişmiş becerileri geliştirmelerini gerektirir. Her lisans programı mevcut metinler ve üst düzey okumalar yoluyla bursu geliştirir. Öğrenciler merkezi kavramları öğrenme ve ardından bu prensipleri ilginç projeler, kağıtlar, vaka analizi ve pratik uygulamalara yönelik uygulama egzersizleri yoluyla analiz etme ve uygulama fırsatı bulacaklardır. Bu gerçek dünya uygulamaları, öğrencileri aile, istihdam ve toplum ortamlarında başkalarını desteklemek için öğrendiklerini uygulamaya teşvik eder. Her lisans programı öğrencilere araştırma, ölçme ve akıl yürütme konularında bilgi verir. Tez araştırması gerekmemekle birlikte, öğrenciler sorun pozlandırma ve problem çözme tekniklerine hakim olacaklar ve bu süreçleri çeşitli yazılı makaleler ve... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Birmingham
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku