Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri California Arcata Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Arcata Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Arcata, CA yüksek bir kayıt ve mezuniyet oranına sahip olan Humboldt State University gurur duyuyor. Bölgede birkaç halk eğitim merkezleri de vardır.

Arcata ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
California
Arcata
Eğitim türü
Hız
Humboldt State University - A California State University campus

Üniversitenin tamamen yenilenen MBA programı üst 21. yüzyıl işletmelerin stratejik sürdürülebilirlik ve neden olacaktır yeni kariyer yeniden şekillendirilmesi nasıl dayan ... [+]

Stratejik Sürdürülebilirlik On MBA Revizyonlu-Odak

Önde gelen işletmelerin incelerken, MBA programı üstün eğitim sunan

Üniversitenin tamamen yenilenen MBA programı üst 21. yüzyıl işletmelerin stratejik sürdürülebilirlik ve neden olacaktır yeni kariyer yeniden şekillendirilmesi nasıl dayanıyor.

Hsu revize edilmiş MBA programında öğrenciler lider çok uluslu şirketlerin, kar amacı gütmeyen ve diğer kuruluşların ve nasıl yenilikler ve yeni pazarlar yaratıyor stratejik sürdürülebilirlik konularını analiz eder.

Onlar da dikkate şirketlerin en iyi uygulamaları alarak, finans, pazarlama, muhasebe ve stratejik yönetim konuları ele alınacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arcata
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku