MASTERSTUDIES

Camarillo Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Camarillo ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2021

Arama Sonucu Filter

MS Biyoteknoloji / MBA Çift Derece

California State University, Channel Islands
Yüksek Lisans
Ingilizce

California Eyalet Üniversitesi Kanal Adaları, Biyoteknoloji Yüksek Lisansı ile MBA'yı birleştiren çift diploma programı sunmaktadır. Ülke çapında bu benzersiz programlardan sa ...

Devamını oku

Eğitimde Sanat Ustası

California State University, Channel Islands
MA
Ingilizce

Bilgi ve becerilerinizi genişletmek isteyen engelli bireyler için kararlı bir sınıf öğretmeni veya sadık bir savunucu musunuz? O halde Eğitimde Yüksek Lisans tam size göre! Eğ ...

Devamını oku