MASTERSTUDIES

Chambersburg Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Chambersburg ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Hepsini İncele 2021

Arama Sonucu Filter

EĞİTİM MASTER

Wilson College (Pennsylvania)
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Kampüs

Eğitim Yüksek Lisans derecesi, hem ilkokul hem de ortaokul ortamlarındaki profesyonelleri öğretmek için tasarlanmıştır.

Devamını oku

Eğitim Teknolojisinin Ustası

Wilson College (Pennsylvania)
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Kampüs

Öğretim teknolojisindeki yenilik hızla gerçekleşiyor ve okullar her zaman aynı hızda yanıt verecek kaynaklara sahip değil.

Devamını oku

Özel Eğitim Ustası

Wilson College (Pennsylvania)
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Kampüs

Bu program, lisans derecesine sahip olan ve şu anda K-12 öncesi sınıflarda öğretmenlik yapma sertifikasına sahip kişiler için tasarlanmıştır - özel eğitim öğretmenlerine yönel ...

Devamını oku