Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri California Claremont Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Claremont Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Claremont bu hevesli lisans mezunları için mükemmel bir yer yapmak çok sayıda eğitim kurumları için dünya ünlüdür. Hatta "Ağaçları Şehir ve Doktora" adlandırılan.

Claremont ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Claremont McKenna College

Finans Robert Gün Fakültesi Yüksek Lisans Programı, herhangi bir diğer program aksine. Aslında, farklı tasarımı ile öğrencilerin hızlandırılmış kohort müfredata işe, zeng ... [+]

Finans Yüksek Lisans Programı - Maliye Çalışma Yenilikçi Bir ​​Yaklaşım

&nbsp

Finans Robert Gün Fakültesi Yüksek Lisans Programı, herhangi bir diğer program aksine. Aslında, farklı tasarımı ile öğrencilerin hızlandırılmış kohort müfredata işe, zengin müfredata programı. Biz liyakate dayalı burs için çok cömert bir fon olduğunu da benzersiz ve şanslıyız.

&nbsp

Biz, genellikle böyle bir yönetimi, temel finans ve pazarlama gibi becerilere sahip öğrencilerin hazırlanmasında yönelik geleneksel iş okulları, aksine. Programımız, zaten güçlü bir liderlik eğilimine sahip hissediyorum öğrenciler tarafından doldurulur ve onları çok daha karmaşık ve sofistike bir finans ve ekonomi anlayışı ile imbuing yöneliktir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Claremont
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

Bizim mezunlar yönetimiyle ilgili konuların eşsiz bir anlayış geliştirmek bizim niyeti ... [+]

Biz bu yönetim çok insan kurumsal bir sanat yanı sıra, tarih ve teknoloji felsefesi ve beşeri bilimler, gelen, sosyal ve davranış bilimleri bakış açısı entegre ve din ve matematik bir bilim olarak olduğuna inanıyorum. Bizim mezunlar yönetimiyle ilgili konuların eşsiz bir anlayış geliştirmek olduğunu niyetinde değiliz. Executive MBA programı, geleneksel bir MBA programında beklenen çekirdek yönetim disiplinlerini tam sunmaktadır. Biz etik bir vurgu, insan etkileşimi onuruna ve kendini ifade için artan bir fırsatı, liderlik ve strateji odaklı dersler vererek bu temel üzerine inşa. kendini ifade etme, adam yöneticiler arasında özellikle etkileşimi, fikri Düzey Yönetim Programı ayrımlar biridir. programın mezunları bu etkileşimin büyük ölçüde dünya bugün karmaşık konuları daha iyi anlamalarını artırmıştır hissediyorum. Aynı zamanda farklı endüstriler ve örgütsel arka genelinde yönetimi kavramları uygulayarak yeni anlayışlar teşvik vardır. Yöneticiler kendi talebiyle programları uygun program şekillendirebilirsiniz. Sınıflar, hafta geceleri, hafta sonları sunulan ve yoğun biçimde. Yürütme Yönetimi Programı öğrencileri ne zaman almaya hangi derslerin karar verebilirsiniz; çekirdek sınıflar gelişmiş teklifleri ile karıştırılabilir. Dahası, Drucker Okulu her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla her iki sertifikalar ve dereceleri sunmaktadır. Kimler mi? Drucker Okul adaylar gibi, öğrenme ve gelecekteki gelişme için hazırlanıyor işlenen motive uzmanları istiyor. Öğrencilerin sanayi, kamu kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar geniş bir gelir. Yönetim becerilerini geliştirmek isteyen tıp veya hukuk gibi alanlarda bireysel uygulayıcıları, birçoğu. Bizim öğrenciler arasında ortak eğilim anahtar yönetim ve karar alma rollerde çalışan profesyoneller olmasıdır. Program iş ve kişisel programları barındıran, esnektir. Üst Yönetim Programları İcra Sertifikalar - Bizim sertifikaları strateji, liderlik ve genel yönetim odaklanın. Sertifika... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Claremont
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku