TOP-MASTERSDEGREE

Colorado Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Colorado ABD'nde Yüksek Lisanslar Bak 2019

Arama Sonucu Filter

Profesyonel muhasebe ustası

Metropolitan State University of Denver
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 6 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Denver + 1 daha

MPAcc derecesi, eleştirel akıl yürütme becerilerinizi, liderlik yeteneklerinizi ve bir ekipte çalışma becerinizi hassaslaştırma fırsatı verir; Günümüzün çok yönlü iş dünyasına uyum sağlamaya ve karmaşık kararlar almaya yardımcı olmak için etik bir temel geliştir; Kaliteli, profesyonel düzeyde yazılı ve sözlü iletişim üretmek; Muhasebe alanına uygulanabilir teknoloji kullanın ...

Sağlık idaresi masterı

Metropolitan State University of Denver
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Denver

Denver Metropolitan State Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu (Master of Health Administration - MHA), öğrencileri sağlık bakımında zorlayıcı ve ödüllendirici bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. Program, devam etmekte olan öğrencilerin yanı sıra, bilgi ve kazanç potansiyelini artırmak isteyenlere, 2024 yılına kadar istihdamda% 17'lik bir artış görmesi beklenen bir endüstride benzersiz ve çok yönlü bir bakış açısı sunuyor.

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans

Metropolitan State University of Denver
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Denver + 1 daha

MSU Denver'ın Sosyal Hizmet Yüksek Lisans Programı (MSW), sosyal hizmet uzmanlarını, çok kültürlü ve küresel bir toplumda bireylerin, ailelerin, grupların, toplulukların ve kuruluşların ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere eğitir. MSU Denver'ın MSW Programı, sosyal hizmet için akredite olan tek organ olan Sosyal Çalışma Eğitim Konseyi tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

İşletme Yüksek Lisansı

Colorado Heights University (CHU)
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Denver

İşletme Yüksek Lisans (MBA) programı, işlev rekabet, modern iş excel ve dünya çapında bir platform üzerinde işbirliği için nasıl bir anlayış ile bunları sağlamak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.

eğitim çözümleri

Center for Creative Leadership
Kampüs Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Greensboro İsviçre Davos Colorado Springs Belçika Brussels Saint Petersburg College Park Avustralya Mount Eliza San Diego + 9 daha

Merkezin özel çözümler liderlik gelişimi ve geleceği hakkında. Biz örgütleri içinde sistemli ve entegre liderlik geliştirme uygulamaları kurarken bireysel lider gelişim ihtiyaçlarına hitap eder.

University of Denver, Josef Korbel School of International Studies
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Denver