Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Maryland Columbia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Columbia Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Columbia Howard County, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan 10 müstakil köy, oluşan planlı bir topluluktur.

Columbia ABD'nde Yüksek Lisanslar Araştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Maryland
Columbia
Eğitim türü
Hız
University of South Carolina Darla Moore School of Business

Güney Carolina Üniversitesi İşletme Darla Moore School gibi insanlara Muhasebe (MACC) derecesi Master sunuyor ... [+]

Muhasebe Yüksek Lisans

Güney Carolina Üniversitesi İşletme Darla Moore Okulu mezunu okulda ve ötesinde arıyoruz sizin gibi insanlar için Muhasebe (MACC) derecesi Master sunuyor.

Küçük sınıflar, mezunlar için iş bulma etkileyici bir kayıt ve EBM sınav için sağlam bir hazırlık dikkate avantajlarından sadece birkaçıdır. South Carolina Üniversitesi'nden bir parçası olarak, Moore School çoğu diğer kurumlarda uyumlu olamaz kaynakları ve fırsatlar sunmaktadır. Bizim MACC programı, yüksek talep ve bölgesel, ulusal ve uluslararası muhasebe firmaları tarafından işe en büyük ve bölgedeki en saygın, üreten mezun biri.

Program

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Columbia
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of South Carolina Darla Moore School of Business

Yenilik, müşteri hizmetleri ve verimlilik, doğru insanların işe kendi beceri ve yeteneklerini geliştirmek, etkili bir ödüllendirme sistemleri ile onları motive ve bunları ... [+]

İnsan Kaynakları Yüksek Lisans

Yenilik, müşteri hizmetleri ve verimlilik tüm etkili ödül sistemleri ile onları motive ve bir iş ekibinin bir parçası olarak işlev öğrenmek yardımcı, becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek, doğru insanları işe bağlıdır. Daha az karlı rakiplerinden başarılı firmalar ayıran temel faktör her biri insan kaynakları yönetir nasıl. İnsan kaynakları bugün işletmelerin karşılaştığı önemli sorunlardan tüm merkezi bir rol oynar.

1983 yılında kurulan, İşletme Darla Moore School İnsan Kaynakları programı Master bu alanda tanınmış bir lider haline gelmiştir. Moore ile bu üne kavuşmuştur:

İK ve genel yönetim arasındaki stratejik ortaklık bir vurgu Çalışmanın "kültürlü" odaklı programı Gerekli staj Tarihsel olarak yüksek yerleştirme oranları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Columbia
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of South Carolina Darla Moore School of Business

En son çok modlu teknolojileri ile teslim benzersiz bir yeni derecesi, Eğitim Master (M.Ed.) Yükseköğretim İşletme (HEBA) bir kampüs becerilerini birleştirir ... [+]

Yükseköğretim Master of Business Administration

En son çok modlu teknolojileri, Yüksek Öğretim İşletme (HEBA) Eğitim (M.Ed.) Yüksek Lisans ile teslim benzersiz bir yeni bir derece, stratejik konumlandırma ve mali yönetim araçları ile kampüs yönetici becerilerini birleştirir.

Bu lisans programı akademik uzmanlık en uygun öğretme ve öğrenme ortamları yaratma meydan ötesinde bir değişen ve küresel pazarda karşısına çıkacak yüksek öğretim uzmanları, yeni nesil hazırlar.

Eğitim ve İş Darla Moore Okulu Güney Carolina 's College Üniversitesi bu çığır açan program üzerinde birlikte çalışmak için mutluyuz.Disiplinler arası bir program Eğitim (Eğitim Liderlik ve Politikaları Bölümü) ve Moore Okulu (Pazarlama, Muhasebe, Yönetim ve Ekonomi Bölümleri) ve College sunulan derslerden oluşmaktadır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Columbia
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of South Carolina Darla Moore School of Business

Dünya ekonomilerinin iç içe devam ederken, şirketler ve uluslararası şirketler kuruluşlar sosyo-kültürel ve politik etkileşim içinde nasıl anlamak küresel yöneticileri ta ... [+]

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans

Dünya ekonomilerinin iç içe devam ederken, şirketler ve uluslararası şirketler kuruluşlar sosyo-kültürel ve siyasi ortamlarda etkileşim anlamak küresel yöneticileri talep ediyoruz. Uluslararası ilişkiler ve küresel ticarette devletin rolü anlamak Ekonomi uzmanları bu ortamlarda açık bir avantaj olacaktır. Bu artan ihtiyaca yanıt olarak, İşletme Darla Moore School International Business (MIB) programı ve MIB Çift Diploma programı Master yarattı.

Neden Moore Okulu MIB?

Ve diğer 23 yıl üst üste uluslararası iş kategorisinde üst sıralarda devlet üniversitesi "Amerika 's Best Enstitüler " - ABDNews & World Report ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Columbia
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku