TOP-MASTERSDEGREE

New Haven Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

New Haven Connecticut, New England, ABD'de bulunan bir şehirdir. Şehir 1638 yılında kurulmuştur. Kentin dünyanın bazı iyi tanınmış üniversitelerin ev gibi şu anda New Haven yüksek eğitimli tanınır. Bu şehirde hayat dinlenme ve mesleki fırsatlar doludur.

New Haven ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Mba / mdiv veya yale ilahiyat okuluyla mar

Yale School of Management
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Haven New York + 1 daha

Gereksinimler, okulun teolojik olarak bilgilendirilmiş, profesyonel olarak yetkin, akademik olarak titiz ve kilisenin yaşamına yönelik bir eğitim sunma niyetini yansıtır.

drama yale okul ile mba / MFA

Yale School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Haven New York + 1 daha

Oyunculuk, Tasarım, Ses Tasarımı, Dramaturji ve Dramatik Eleştiri, Yürütme, oyun yazarlığı, Sahne Yönetimi, Teknik Tasarım ve Üretim, Tiyatro Yönetimi: Çalışma aşağıdaki alanlarda layık mfais.

Mba / yale mimarlık yale okuluyla

Yale School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Haven New York + 1 daha

Bu program özellikle hükümet veya özel sektörde kariyerlere devam etmek için tasarım, kentsel gelişim ve yönetim mesleklerini bütünleştirmek isteyen bireylere yöneliktir.

Mba / mem veya mf ile yale okulu ormancılık ve çevre çalışmaları

Yale School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Haven New York + 1 daha

Titiz müfredat öğrencilere, iki önde gelen lisansüstü okulun yanı sıra iş dünyası ve çevre yönetiminde önde gelen profesyonellerle dünyaca ünlü fakülte ile çalışma ve bunlardan ders alma fırsatı verir.