MASTERSTUDIES

Waterford Amerika Birleşik Devletleri Top Lisansüstü Eğitimler 2021

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Waterford ABD'nde Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Performansta Güzel Sanatlar Ustası

National Theater Institute
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Londra'daki Rose Bruford College ile işbirliği içinde olan NTI, lisansüstü eğitim için iki seçenek sunuyor. Yüksek kaliteli mesleki tiyatro eğitimi verme konusunda mükemmel bi ...

Devamını oku