MASTERSTUDIES

Amerika Birleşik Devletleri Dayton Uzaktan Eğitim 4 Yüksek Lisans Program Bul

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Dayton ABD'nin en büyük 6. şehri ve iki büyük üniversite, Dayton ve Wright State Üniversitesi Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır. 2009 yılında, Dayton da yüksek öğrenim için 10 iyi metropol alanı olarak Forbes tarafından verildi.

ABD'nde Dayton Uzaktan Eğitim Lisansüstü Eğitimler Bilgi İsteyin 2021

4 Sonuçlar Yüksek Lisans, Dayton, Uzaktan Eğitim Filter

Siber Güvenlik Bilim Ustası

Wright State University
MSc
11 Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Programın güçlü yönleri arasında fakülte uzmanlığının eşsiz bir karışımı, iyi donanımlı bilgisayar bilimi ve mühendislik laboratuarı tesisleri ile teori, uygulama, donanım ve ...

Devamını oku

Bir Yönetimi (MSM) Majör Ile Yüksek Lisans

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MSc
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme

Lisans programı öğrencileri pratik yönetim sorunlarının çözümü için giderek daha sofistike teorik kavramları uygulamak sağlamak için tasarlanmıştır.

Devamını oku

Yönetim Yüksek Lisans Online

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MSc
<
Tam zamanlı
<
18 aylar
e-Öğrenme

Yönetim derecesi Bilim IWU Master ve liderlik, iletişim geliştirerek kariyerinize sonraki mücadele için hazırlar organizasyon becerileri kendinize ayırmak gerekir

Devamını oku

Yüksek Lisans Eğitim (M.Ed. ) Online

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
e-Öğrenme

Eğitim Master (M.Ed.) Online programının müfredatı ve öğretim bir vurgu ile ileri derecede isteyen sınıf öğretmeni için tasarlanmıştır.

Devamını oku