TOP-MASTERSDEGREE

in Washington Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Washington DC, uluslararası öğrenciler için heyecan verici bir şehirdir. Ülkenin başkenti olarak öğrencilerin ABD tarihi ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinecekleri başka bir şehir bulunmamaktadır. Müzeleri, restaurantları, sanat etkinlikleri sayesinde bu şehir kültürel ve entellektüel olarak teşvik edici bir yapıya sahiptir. Misafirperver ve sıcakkanlı insanlar sayesinde Washington'da master eğitimi alan öğrenciler eğlenceli bir eğitim deneyimi yaşayacaklardır.

Washington'daki master programları, ülkedeki en iyiler arasındadır. Öğrenciler uluslararası niteliktedir, fakülteler profesyonel ve konularında uzmandır, kurumlar yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahiptir. Öğrenciler işletme, yerel planlama, liderlik, vergi, yöneticilik gibi alanlar arasından seçim yapabilirler. Washington'da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin full-time, part-time, online ve uzaktan eğitim gibi seçenekleri de vardır.

Aşağıda, Washington'daki yüksek lisans programlarını bulabilir ve aralarından size en uygun olanını seçebilirsiniz!

Arama Sonucu Filter

Küresel insan gelişimi ustası (mghd)

Georgetown University - SFS - School of Foreign Service
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Master of Global Human Development (MGHD), gelişimin zorluklarını anlamak için öğrencileri, kurslar, müfredat aktiviteleri ve bir yaz alan ataması yoluyla hazırlar ve onlara bu zorlukları başarılı profesyoneller olarak ele alacak araç ve deneyimler sağlar.

Uluslararası kamu politikasının ana (mipp)

The Johns Hopkins University School of Advanced International Studies – SAIS Europe
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İtalya Bologna Amerika Birleşik Devletleri Washington + 2 daha

MIPP bir akademik yıl içinde tamamlanır. Bu gelişmiş analitik ve liderlik becerilerini geliştirmek isteyen deneyimli profesyoneller için tasarlanmıştır. aldıkları dersler terzi öğrencilerin kariyerleri için büyük önem alanlara odaklanmak için. MIPP öğrencilerin farklı istihdam sektörleri temsil eden ve tartışmalara içine önemli pratik deneyim getirmek.

Bilgi teknolojisi bilim çevrimiçi ustası

Boutique Universities Consortium
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri USA Online İsviçre Switzerland Online San Diego Washington Birleşik Krallık London Geneva + 6 daha

Potomac Üniversitesi Street, mali dergisine göre "Az Maliyet ama çoğu Kazanç Reap Küçük Kolejler" ABD'de # 2 sırada yer alıyor. Potomac iki uygun yerlerde tam MBA derecesi müfredat sunmaktadır. Öğrenciler ayrıca Washington DC merkezinde veya Vienna, Virginia kampüslerinde kendi ders almak için seçebilirsiniz. Potomac öğretim üyeleri ve personel bireysel çalışır ...

Politika Liderliği Yüksek Lisans (EMPL)

Georgetown University - McCourt School of Public Policy
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 16 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Washington

Politika Liderliği Yüksek Lisans (EMPL), öğrencileri günümüzün karmaşık, dinamik politika ortamında etkili bir şekilde yönlendirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandırır.

kamu politikası usta

Georgetown University - McCourt School of Public Policy
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Washington + 1 daha

Kamu Politikasında Yüksek Lisans, yarının politika liderlerine toplumun en karmaşık sorunlarını çözmek için ihtiyaç duydukları becerileri kazandırır.

Politika Yönetiminde Yüksek Lisans

Georgetown University - McCourt School of Public Policy
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Washington + 1 daha

Bir Politika Yönetimi Masterı, kariyerlerini geliştirmek için mevcut ve yeni ortaya çıkan politika liderlerini, gerekli yönetim ve analitik becerileri ile donatmaktadır.

Uluslararası Kalkınma Politikasında Yüksek Lisans

Georgetown University - McCourt School of Public Policy
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Washington

Uluslararası Kalkınma Politikası'ndaki bir usta, gelecek nesil uluslararası kalkınma liderlerine dünyayı değiştirmek için ihtiyaç duyduğu becerileri kazandırır.

Kamu politikası için veri biliminde bilim masterı (ms-dspp)

Georgetown University - McCourt School of Public Policy
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Washington

Kamu Politikası için Veri Bilimlerinde Yüksek Lisans (MS-DSPP), Georgetown'daki McCourt Kamu Politikaları Okulu ve Georgetown'ın Lisansüstü Analitik Programı tarafından McCourt'un kamu politikası analiz müfredatının tarihsel güçlü yanlarını en ileri hesaplama, matematiksel , Georgetown'ın Analytics programının istatistiksel yöntemlerle eğitilmesi.

Finans Yüksek Lisansı

Howard University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Temmuz 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Finans Yüksek Lisans Programı [MSF] Yüksek Lisans Programı, finans alanında iş hayatında başarılı olmak ve kariyerlerinde ilerlemek için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacak.

Siber Güvenlik Politikasında Yüksek Lisans

George Washington University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington + 1 daha

Siber güvenlik politikası ve uyumluluğundaki mühendislik ustası, bilgisayar bilimi, elektrik ve bilgisayar mühendisliği, mühendislik yönetimi ve sistem mühendisliği olmak üzere üç farklı çalışma alanından dersler alan disiplinlerarası bir programdır. Online yüksek lisans (CPC) derecesinin amacı, öğrencilere bu hızlı değişen disiplinin ön planda kalmak için gerekli araçları ve becerileri sağlamak için siber güvenlik alanındaki en son trendleri ve konuları ele geçirmektir. Programın teknik dereceli adayların yanı sıra siber güvenlik politikasının ve uyumluluğunun karmaşık konularını incelemek isteyen teknik olmayan dereceleri olan öğrencileri de çekmesi bekleniyor.

Kamu Yönetimi ve Politikası Yüksek Lisansı

American University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Amerikan Üniversitesi'nin Kamu İdaresi ve Politikası Yüksek Lisans Programı (MPAP) programı, Halkla İlişkiler Okulu'nun üst sıradaki, ulusal olarak tanınan ve NASPAA tarafından onaylanmış MPA ve MPP derece programlarını tek bir temelde, oldukça pazarlanabilir bir kimlik ile birleştirmektedir.

Liberal Sanatlar Ustası

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

1962'de kurulan Johns Hopkins Liberal Sanatlar Yüksek Lisans Programı (MLA) Programı, öğretiminin kalitesi ve ders sunumlarının genişliği konusunda ulusal bir ün kazandı. Johns Hopkins Liberal Sanatlar Yüksek Lisansı (MLA), geleneksel olmayan, eşsiz bir lisans derecesidir. Çoğu lisansüstü program size daha fazla uzmanlaşmanızı isterken, MLA eğitim deneyiminizi genişletmenizi ve derinleştirmenizi bekler.

Biyoteknoloji Girişimi ve Girişimcilik Yüksek Lisans

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Johns Hopkins Master Biyoteknoloji Girişimcilik ve Girişimcilik programı, mevcut bir biyoteknoloji organizasyonu veya yeni bir biyoteknoloji girişiminin başlatılmasını hayal edenler için laboratuvarın ötesinde bir kariyer yapmak isteyen biyoteknoloji uzmanları içindir.

Iç mimaride güzel sanatlar ustası

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

İç Mimarlıkta MFA Konseyi tarafından akredite edilen ulusun başkentindeki tek program, öğrencilerin kentsel kaynaklara, DC'deki en üst mimari ve iç tasarım firmalarına ve yenilikçi tasarımı yaratan stüdyo odaklı bir müfredata erişim imkânı sağlıyor düşünürler.

Güzel sanatlardaki mfa

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

GW'deki MFA programı, çalışmalarının maddi ve entelektüel boyutlarını genişletmek isteyen gelişmekte olan sanatçılar için iki yıllık bir taahhütte bulunur. Programın disiplinlerarası yapısı, alanlar arası çapraz tozlanmayı zenginleştiren bir ortam yaratmaktadır.