MASTERSTUDIES

El Dorado Hills Amerika Birleşik Devletleri Top Lisansüstü Eğitimler 2021

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

El Dorado Hills ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2021

Arama Sonucu Filter

İlahiyat Ustası

SUM Bible College & Theological Seminary
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Kampüs

İlahiyat Ustası (MDiv), Tanrı'nın Krallığını inşa etmek ve kültürü ve toplumu etkilemek için İncil yorumu ve Hıristiyan teolojik mirası konusunda uzmanlaşmıştır. ...

Devamını oku