MASTERSTUDIES

Elizabeth City Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisanslar 2021

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Elizabeth City ABD'nde Yüksek Lisanslar Bul 2021

Arama Sonucu Filter

OKUL YÖNETİMİ YÜKSEK LİSESİ

Elizabeth City State University ECSU
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

MSA lisans programı, bilgili, yetkin, etkili karar vericiler olan yüksek nitelikli okul yöneticileri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Devamını oku

TEMEL EĞİTİMDE EĞİTİMDE YÜKSEK LİSANS

Elizabeth City State University ECSU
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

İlköğretimde Eğitim Yüksek Lisans programımız, sonuçlanan bir eylem araştırma projesi içeren minimum otuz altı (36) kredi saatinden oluşur.

Devamını oku

MATEMATİK BİLİMLERİ YÜKSEK LİSESİ

Elizabeth City State University ECSU
MSc
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Elizabeth City Eyalet Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümüne hoş geldiniz! Bölüm yakın zamanda Matematik Eğitimi, Uygulamalı Matematik, Community College Öğre ...

Devamını oku