TOP-MASTERSDEGREE

Miami Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Miami Güney Florida Atlantik kıyısında yer alan Miami-Dade County ilçe merkezi vardır. Miami biz kişi başına düşen öğrenci kayıt bahsederken bütün Amerika Birleşik Devletleri'nde yedinci sırada yer alıyor. Miami de kar ve kar amacı gütmeyen profesyonel programlar bilinmektedir.

Miami ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019

Arama Sonucu Filter

Mimarlık Ustası II

University of Miami: School of Architecture
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Miami

Yüksek Lisans II (Yüksek Lisans II), mimarlık ya da yakından ilgili bir alanda meslek öncesi dereceye sahip öğrenciler için 2 yıllık (4 dönem), 60 kredilik bir programdır. STEM tarafından belirlenen bu profesyonel derece programı, öğrencilerin çağdaş zorluklarla başa çıkmaları ve çeşitli sosyal, kültürel, teknolojik ve programatik bağlamları ele almaları için gelişmiş bir platform sağlar.

Kentsel Tasarım Ustası

University of Miami: School of Architecture
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 dönem Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Miami

Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programı, bölgelere, şehirlere ve topluluklara yönelik temel ilkeleri araştıran bir tasarım deneyimi sunan 36 kredilik üç (isteğe bağlı dört) dönemlik bir programdır. Sürdürülebilirlik ve esneklik zorunluluklarının rehberliğinde program, kentleri, doğal ve insan yaşam alanlarına ekolojik transkriptin bir uzantısı olarak kavramsallaştırmakta ve öğrencilere kırsaldan kentlere kadar çeşitli deneyimler sunmaktadır.

Mimarlık Ustası I

University of Miami: School of Architecture
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Miami

Yüksek Mimarlık I (Yüksek Lisans I), tasarım dışı alanlarda lisans derecesine sahip öğrencilere yönelik olarak hazırlanan bir NAAB onaylı, 3 yıl (7 yarıyıl), 105 kredilik bir programdır. STEM tarafından belirlenen bu profesyonel derece programı, öğrencilerin çeşitli sosyal, kültürel, teknolojik ve programatik bağlamları ele almak için çağdaş zorluklara daldıkça, temelli bir mimari anlayışı sağlar.

Gayrimenkul Geliştirme Ustası

University of Miami: School of Architecture
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Miami + 1 daha

Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisansı Şehircilik, Miami Üniversitesi Mimarlık, İşletme ve Hukuk Fakültelerinin güçlü yönlerini birleştiren, gayrimenkul geliştirme ile ilgili temel bilgileri harmanlayanlarla birleştiren birinci sınıf bir program oluşturmak için disiplinlerarası bir yıllık yüksek lisans programıdır. topluluk planlama ve tasarım. MRED U programı 36 kredidir.

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans

University of Miami: School of Architecture
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Miami + 1 daha

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans (MCM) disiplinlerarası 36 kredi programdır ve Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat ile ilgili programlardan mezunlarına açık. Müfredat, öğrenciler için eğitim ve kariyer seçeneklerini genişletecektir. Proje ve inşaat yönetiminde biçimsel bilgi ve tecrübe, mimarlık ve mühendislik firmaları, inşaat şirketleri ve gayrimenkul geliştiricileri tarafından aranır.

Yerel kalkınma ISEAD / pfu yönetiminde uzmanlık

ISEAD Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) 16 - 16 aylar Eylül 2019 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 3 daha

Francisco de Paula Santander, Colombia Üniversitesi Milli Eğitim Kalifiye Bakanlığı Kolombiya Kayıt ile anlaşarak. 7 Mayıs Karar No: 4668, 2012 2012 Eylül Top 15

MBA ve işletme yönetimi ISEAD / Uptc

ISEAD Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

Yönetim ve İşletme Yüksek Lisans yönetsel sorumluluk ve yürütmenin pozisyonlarına egzersiz bilgi, beceri ve yetkinlikleri geliştirir. Bizim ana şirkete değer katan iş fırsatlarını keşfetmek için girişimcilik odaklı katılımcıların gelişir. Kolombiya Milli Eğitim Bakanlığı Kalifiye Kayıt Defteri. 11 Mayıs 2011 Karar No: 3863

Mdl - yönetim ve liderlik gelişiminde ana

ISEAD Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 13 aylar Bilgi iste İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

Bu programın amacı, zorlukları çok başa çıkmak için gerekli yönetmenleri ve teknisyenleri, beceri ve yönetim becerileri sağlamaktır ..

Gmcm - iş yönetimi ve pazarlama ustası

ISEAD Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 13 aylar Bilgi iste Kolombiya Bogotá İspanya Madrid Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

etkin bir şekilde şirketlerin gerektiren iş ve pazarlama çabalarını geliştirmek için Bu program pratik ve teorik bilgileri gerekli sağlar.

Mdf - Mali adreste yönetici usta

ISEAD Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı 13 aylar Bilgi iste İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

iş evrimi bununla ilgili tüm yönleriyle kapsamlı bir ustalık ile ekonomik ve mali yönetim konusunda uzmanlaşmış profesyoneller gerektirir.

Yüksek Lisans Eğitim Liderliği, Yönetim ve Gelişen Teknolojiler

Marconi International University - Miami
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Miami + 2 daha

Eğitim Liderliği ve Yönetimi Yüksek Lisans programı, eğitim alanında lider olarak rol alan ve eğitim kurumlarının liderliği, yönetimi ve yönetiminde yenilikçi araştırma ve uygulama olanakları sağlayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı

University of Miami College of Arts and Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Miami

Kamu Yönetimi programı Yüksek Lisans programı, kamu hizmeti alanındaki her üç alanda da mevcut ve muhtemel görevliler için en yüksek kalitede lisansüstü eğitim sağlamayı amaçlamaktadır: devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve özel satıcılar. Program, çağdaş bir müfredat, yenilikçi öğretim, bilimsel ve uygulamalı araştırma ve kilit paydaşlara hizmet yoluyla yerel, eyalet ve ulusal öneme sahip olmayı hedeflemektedir. Bu program hem şahsen hem de tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır.