TOP-MASTERSDEGREE

in Tampa Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Florida büyük Florida eyaletinde bulunan bir şehir. Şehir 7.000 'den fazla sakinleri ev ve Amerika'da en güney kenti olduğu için bilinir. Yakın içinde çeşitli üniversitelerle burada kamu ve özel okulların bir avuç vardır.

in Tampa ABD'nde Yüksek Lisanslar Bul 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Yönetim ve pazarlama ustası

UTH Florida University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 - 16 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 1 daha

İşletme ve Pazarlama programı Usta özel pazarlama vurgu ve ürün geliştirme, fiyatlandırma, pazar analizi, reklam gibi bir pazarlama stratejisi geliştirmek için gereken bileşenler ile genel ve pazarlama yönetimi alanlarında özellikle gelişir , tanıtım, yönetim, satış gücü ve marka yönetimi.

Yönetim ve finans yüksek lisans

UTH Florida University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 - 16 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 1 daha

İşletme ve Finans program Usta, finansal muhasebe, mali hukuk, karar verme için finansal piyasalar ve araçları bilgi olarak yönetmek finans fonksiyonları, özellikle vurgu ile genel yönetim ve finans alanlarında özellikle gelişir .

Yönetimi ve uluslararası ticarette usta

UTH Florida University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 - 16 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 1 daha

İşletme ve Uluslararası Ticaret program Usta belirli bir ülke ötesinde, yasa ve yönetmeliklerin bilgisine genişleterek genel yönetim ve uluslararası iş özel bir vurgu ile uluslararası ticaret alanlarında özellikle gelişir. Buna ek olarak, beceri analiz etmek ve ticaret ve uluslararası finans lojistik yönetmek için geliştirilmiştir.

Eğitim Yüksek Lisans

Florida Southern College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa

İşbirlikçi Öğretme ve Öğrenme Eğitim Master eğitiminde bir kariyer ilerlemek isteyen başarılı öğretmenlerin sahip oldukları becerilerin ve kimlik sonraki düzeyi sağlar.

Muhasebe Yüksek Lisans

Florida Southern College
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa

Bizim 16 aylık Macc programı Yeminli Muhasebe muayene ve muhasebe heyecan verici bir kariyer için hazırlar.

ONLINE Uluslararası Yönetim Yüksek Lisansı (MIM)

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
e-Öğrenme Tam zamanlı 10 - 12 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa Fransa Paris + 2 daha

Uluslararası Yönetim MIM programı Master's işle ilgili olmayan bir alanda eğitim kursu zaten tamamlamış olan öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.

Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Yüksek Lisans

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Fransa Paris Almanya Heidelberg Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 3 daha

Schiller International University Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Yüksek Lisansı, öğrencilere uluslararası ilişkilerde değişimin aracı olma fırsatı sunar. Heidelberg, Paris, Tampa Körfezi ve Uzaktan Eğitim Kampüslerimizde düzenlenen bu titizlikli yüksek lisans programı, öğrencileri uluslararası ilişkiler ve uluslararası diplomasi hakkında derinlemesine bir anlayış geliştirmek için zorlar. Mezunlar hükümet, iş, gazetecilik, ve daha fazlası kariyerlerine devam edebilirsiniz.

Uluslararası Yönetim Ustası

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Eylül 2019 Almanya Heidelberg Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 2 daha

MIM programı, işletme dışı bir alanda öğrenim kursunu tamamlamış öğrencileri özellikle uluslararası yönetimdeki pozisyonlara hazırlamak için tasarlanmıştır. Elbette iş yönetimi, pazarlama, muhasebe iletişimi, işletme hukuku ve ekonomi de dahil olmak üzere işletme ile ilgili çeşitli konuları kapsar.