TOP-MASTERSDEGREE

Florida Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Florida ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Yönetim ve pazarlama ustası

UTH Florida University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 - 16 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 1 daha

İşletme ve Pazarlama programı Usta özel pazarlama vurgu ve ürün geliştirme, fiyatlandırma, pazar analizi, reklam gibi bir pazarlama stratejisi geliştirmek için gereken bileşenler ile genel ve pazarlama yönetimi alanlarında özellikle gelişir , tanıtım, yönetim, satış gücü ve marka yönetimi.

Yönetim ve finans yüksek lisans

UTH Florida University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 - 16 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 1 daha

İşletme ve Finans program Usta, finansal muhasebe, mali hukuk, karar verme için finansal piyasalar ve araçları bilgi olarak yönetmek finans fonksiyonları, özellikle vurgu ile genel yönetim ve finans alanlarında özellikle gelişir .

Yönetimi ve uluslararası ticarette usta

UTH Florida University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 - 16 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa + 1 daha

İşletme ve Uluslararası Ticaret program Usta belirli bir ülke ötesinde, yasa ve yönetmeliklerin bilgisine genişleterek genel yönetim ve uluslararası iş özel bir vurgu ile uluslararası ticaret alanlarında özellikle gelişir. Buna ek olarak, beceri analiz etmek ve ticaret ve uluslararası finans lojistik yönetmek için geliştirilmiştir.

Iş idaresi yüksek lisans - spor iş yönetimi

Webber International University
Kampüs Tam zamanlı 19 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orlando

Iş idaresi yüksek lisans - uluslararası iş

Webber International University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 19 - 38 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orlando + 1 daha

Uluslararası İşletmecilik Webber International University konsantrasyonu çeşitli uluslararası iş ortamlarında bir kariyer için önemli becerilere sahip mezunlar hazırlamak istiyor. Öğrenci gelişim odağı çokuluslu arenalarda faaliyet gösteren işletmelerin uygulanabilir teorik ve uygulamalı kavramları üzerinde.

Eğitim Yüksek Lisans

Florida Southern College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa

İşbirlikçi Öğretme ve Öğrenme Eğitim Master eğitiminde bir kariyer ilerlemek isteyen başarılı öğretmenlerin sahip oldukları becerilerin ve kimlik sonraki düzeyi sağlar.

Muhasebe Yüksek Lisans

Florida Southern College
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa

Bizim 16 aylık Macc programı Yeminli Muhasebe muayene ve muhasebe heyecan verici bir kariyer için hazırlar.

Yerel kalkınma ISEAD / pfu yönetiminde uzmanlık

ISEAD Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) 16 - 16 aylar Eylül 2019 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 3 daha

Francisco de Paula Santander, Colombia Üniversitesi Milli Eğitim Kalifiye Bakanlığı Kolombiya Kayıt ile anlaşarak. 7 Mayıs Karar No: 4668, 2012 2012 Eylül Top 15

MBA ve işletme yönetimi ISEAD / Uptc

ISEAD Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

Yönetim ve İşletme Yüksek Lisans yönetsel sorumluluk ve yürütmenin pozisyonlarına egzersiz bilgi, beceri ve yetkinlikleri geliştirir. Bizim ana şirkete değer katan iş fırsatlarını keşfetmek için girişimcilik odaklı katılımcıların gelişir. Kolombiya Milli Eğitim Bakanlığı Kalifiye Kayıt Defteri. 11 Mayıs 2011 Karar No: 3863

Mdl - yönetim ve liderlik gelişiminde ana

ISEAD Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 13 aylar Bilgi iste İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

Bu programın amacı, zorlukları çok başa çıkmak için gerekli yönetmenleri ve teknisyenleri, beceri ve yönetim becerileri sağlamaktır ..

Gmcm - iş yönetimi ve pazarlama ustası

ISEAD Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 13 aylar Bilgi iste Kolombiya Bogotá İspanya Madrid Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

etkin bir şekilde şirketlerin gerektiren iş ve pazarlama çabalarını geliştirmek için Bu program pratik ve teorik bilgileri gerekli sağlar.

Mdf - Mali adreste yönetici usta

ISEAD Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı 13 aylar Bilgi iste İspanya Madrid Kolombiya Bogotá Amerika Birleşik Devletleri Miami + 4 daha

iş evrimi bununla ilgili tüm yönleriyle kapsamlı bir ustalık ile ekonomik ve mali yönetim konusunda uzmanlaşmış profesyoneller gerektirir.

eğitim çözümleri

Center for Creative Leadership
Kampüs Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Greensboro İsviçre Davos Colorado Springs Belçika Brussels Saint Petersburg College Park Avustralya Mount Eliza San Diego + 9 daha

Merkezin özel çözümler liderlik gelişimi ve geleceği hakkında. Biz örgütleri içinde sistemli ve entegre liderlik geliştirme uygulamaları kurarken bireysel lider gelişim ihtiyaçlarına hitap eder.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliğinde Usta

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt Portekiz Lisbon Amerika Birleşik Devletleri Orlando + 2 daha

Ağırlama ve Turizm İşletme Yönetimi Master uluslararası bir vizyon ile yönetim ve misafirperverlik uzmanlığı sağlayan bir yenilik tam zamanlı iki yıllık bir programdır.

ONLINE Uluslararası Yönetim Yüksek Lisansı (MIM)

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
e-Öğrenme Tam zamanlı 10 - 12 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Tampa Fransa Paris + 2 daha

Uluslararası Yönetim MIM programı Master's işle ilgili olmayan bir alanda eğitim kursu zaten tamamlamış olan öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.