MASTERSTUDIES

Fullerton Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Fullerton, Kaliforniya bir zamanlar bu büyük Mammoths olarak tarih öncesi memeliler ev sahipliği kanıtlamak tarihsel bulguları ile tanınan bir şehir. Çok sayıda devlet okullarında yanı sıra, şehir de Katolik okulların önemli bir numarası vardır. California State University, Fullerton devletin en büyük ve iki diğer üniversitelerle, Fullerton önemli bir eğitim merkezi olarak görür.

Fullerton ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bul 2021

Arama Sonucu Filter

Eczane Doktoru (PharmD)

Marshall B. Ketchum University
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Eczacılık Doktoru (PharmD) derecesi, resmi olarak kabul edilen ve 4 yıllık profesyonel müfredatı tatmin edici bir şekilde tamamlayan öğrencilere verilir. MBKU programının tatm ...

Devamını oku

Görme Biliminde MS

Marshall B. Ketchum University
MSc
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Son yıllarda Amerika Birleşik Devletleri'nde artan sayıda optometri programı ile, bu alandaki nitelikli akademisyenlere olan talepte bir artış olmuştur.

Devamını oku

Tıp Bilimleri Derecesi Yüksek Lisansı

Marshall B. Ketchum University
MSc
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Tıp Bilimleri Yüksek Lisans derecesi, resmi olarak kabul edilen ve doktor asistanı çalışmalarında 27 aylık profesyonel müfredatı tatmin edici bir şekilde tamamlayan öğrenciler ...

Devamını oku