MASTERSTUDIES

Americus Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2021

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Americus ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Bilgisayar Biliminin Ana

Georgia Southwestern State University College of Arts and Sciences
Yüksek Lisans
Ingilizce

Bilgisayar Bilimleri Bölümü, Bilgisayar Bilimleri alanında Yüksek Lisans derecesi sunmaktadır. Program, mevcut endüstri taleplerine yöneliktir ve öğrencilere en son teknoloji ...

Devamını oku

Hemşirelikte Çevrimiçi MSN

Georgia Southwestern State University College of Nursing and Health Sciences
MSc
Ingilizce

Georgia Intercollegiate Consortium for Graduate Nursing Education (GICGNE) Mission Georgia Intercollegiate Consortium for Graduate Nursing Education (GICGNE) misyonu, başkalar ...

Devamını oku