MASTERSTUDIES

Amerika Birleşik Devletleri yarın Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Derece Bul

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Morrow şehir Gürcistan Kil ilçe, eyalet, ABD yer almaktadır. Kentin yüksek öğretim tesislerinin mevcut öğrenci vücut ABD ve 30'dan fazla yabancı ülkelerin her bölgesinde temsil eder.

ABD'nde yarın Uzaktan Eğitim Lisansüstü Eğitimler Bilgi İsteyin 2021

1 Sonuçlar Yüksek Lisans, yarın, Uzaktan Eğitim Filter

İş İdaresinin Başı

Clayton State University
Yüksek Lisans
Şub 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
09 Ara 2020
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak isteyen çalışan bir profesyonelseniz, Clayton State University İşletme Yüksek Lisans programı sizin için tasarlanmıştır. Öğretim üyelerim ...

Devamını oku