MASTERSTUDIES

Yarın Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Morrow şehir Gürcistan Kil ilçe, eyalet, ABD yer almaktadır. Kentin yüksek öğretim tesislerinin mevcut öğrenci vücut ABD ve 30'dan fazla yabancı ülkelerin her bölgesinde temsil eder.

yarın ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2021

Arama Sonucu Filter

İş İdaresinin Başı

Clayton State University
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak isteyen çalışan bir profesyonelseniz, Clayton State University İşletme Yüksek Lisans programı sizin için tasarlanmıştır. Öğretim üyelerim ...

Devamını oku