TOP-MASTERSDEGREE

Kennesaw Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Kennesaw şehir, Gürcistan genellikle yükseltmek ve ailenizle birlikte ikamet için en iyi yerlerden biri olarak seçildi. 30.000 sakinleri ev, kent kablosuz internet parkları ve İç Savaş ve Lokomotif Tarih Güney Müzesi ile ünlüdür. Bu çeşitli programlar sunan kendi sınırları içinde bir devlet üniversitesi vardır.

Kennesaw ABD'nde Yüksek Lisanslar Hepsini İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Sosyal Hizmet Çift Diploma Yüksek Lisans / İşletme Yüksek Lisans (MSW / MBA)

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Sosyal Hizmet ve Master of Business Administration (MSW / MBA) Programı Master, bu ihtiyacı karşılamak için WellStar Sağlık ve İnsan Servisi Koleji ve İşletme Fakültesi tarafından sunulan bir çift derecedir.

İşletme Derecesi Çift Anadal Yüksek Lisans / Kamu Yönetici Master (MBA / MPA)

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

İşletme Yüksek Lisans / Kamu Yönetimi Master (MBA / MPA) Programı Coles College of Business Administration ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi tarafından sunulan bir çift diploma. Bu programın amacı, kamu ve özel sektör ile ilgilenen öğrencilerin hem MBA hem de MPA programlarına aynı anda kayıt olmalarını sağlamaktır.

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Muhasebe Yüksek Lisansı

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw Marietta + 1 daha

Muhasebe (Macc) lisans programı Master bireysel muhasebe kariyerinin zorlukları karşılamak yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel bir yüksek lisans derecesi, ister kamu, özel veya devlet.

Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Kamu Yönetimi Master (MPA) kamu kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda idari ve liderlik pozisyonları için kamu hizmeti ile ilgilenen kişileri hazırlar profesyonel bir derece.