TOP-MASTERSDEGREE

Milledgeville Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Milledgeville Baldwin County, Georgia, ABD ve ilçe koltuk olduğunu. Lockerly Arboretum, Bartram Orman ve eski Yönetim Manson de şehir yerleri bilinmektedir. Zengin tarihi nedeniyle birçok tarihi yüksek öğretim tesisleri şehirde mevcut vardır.

Milledgeville ABD'nde Yüksek Lisanslar Bak 2019/2020

Arama Sonucu Filter

işletme web master

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Milledgeville

WebMBA amacı iş profesyonelleri çalışma, iş tabanlı eğitim sadece bir online, yüksek kalite yönetimi sağlamaktır.

muhasebe master

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Milledgeville

Program, başarı için kritik olarak meslek tarafından belirlenen alanlarda bir liberal sanat perspektifi ile muhasebe kalite lisansüstü eğitim ile öğrencilere vermeyi taahhüt lisans düzeyinde muhasebe konuları ve iş becerileri vurgular.

yönetim bilgi sistemlerinin master (mmis)

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Milledgeville

Yönetim Bilgi Sistemleri (MMIS) derecesi Master tasarımı, uygulanması ve kurumsal bilgi kaynakları yönetimi pozisyonlar için mezun ve sorumlulukları hazırlamak için tasarlanmıştır.