TOP-MASTERSDEGREE

Savannah Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Savannah tarihi bir şehir ve Gürcistan, ABD en eski şehri olarak kabul edilir. Çağdaş yüksek öğrenim kurumlarının hemen hemen her türlü şehirde mevcuttur.

Savannah ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019

Arama Sonucu Filter

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans Programı (MSW)

Savannah State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Savannah

Sosyal Çalışma Eğitim Konseyi tarafından akredite edilmiş olan Savannah State University Sosyal Çalışma Yüksek Lisans programı (MSW), öğrencileri sosyal değişim için mimar olmaya hazırlayan idari bir pist.

Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı

Georgia Southern University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Savannah

Sağlık İdaresi Yüksek Lisans (MHA) derecesinin misyonu, sağlık hizmetlerinin optimal sunumunu yönetmek için değer, bilgi ve becerilere sahip liderler geliştirmektir.