MASTERSTUDIES

Glenside Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Glenside ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bul 2021

Arama Sonucu Filter

Uluslararası Barış ve Uyuşmazlık Çözümünde Yüksek Lisans

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;6 dönem
Ingilizce
Kampüs

Üç dönemlik, kohort temelli yüksek lisans programımız sizi küresel ve yerel barış inşası ve kalkınmasına yenilikçi yaklaşımlar geliştirebilen yetenekli bir uygulayıcı olmak iç ...

Devamını oku

Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Yüksek Lisans Programı

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
MA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Fransa, Paris'in kalbinde öğretilen ABD'de akredite Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Sanat Yüksek Lisans iki yıl sunuyoruz. Eğitim dili İngilizcedir.

Devamını oku