MASTERSTUDIES

Greenville Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Greenville ABD'nde Yüksek Lisanslar Hepsini İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Konuşma Dili Patolojisinde Usta

Thiel College
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Thiel College , American Speech-Language-Hearing Association'ın Odyoloji ve Konuşma Dili Patolojisinde Akademik Akreditasyon Konseyi (CAA) tarafından Adaylık statüsüne layık g ...

Devamını oku