MASTERSTUDIES

Hastings Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Hastings ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bul 2021

Arama Sonucu Filter

SANAT

Hastings College
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce

Hastings College Sanat eğitimi alarak, sanata olan tutkunuzu diğer ilgi alanlarıyla birleştiren bir kariyere hazır olacaksınız. Sonuç? Grafik tasarım, eğitim, cam üfleme, kend ...

Devamını oku

TİYATRO

Hastings College
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce

Bir Hastings College Theatre mezunu olarak, kendinizi harika yerlerde bulabilirsiniz! MGM Grand'ın Cirque du Soleil ekibinde veya Universal Studios'un "Wonderful World of Harr ...

Devamını oku