MASTERSTUDIES

Hollywood Amerika Birleşik Devletleri Top Lisansüstü Eğitimler 2021

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Hollywood ABD'nde Yüksek Lisanslar Bul 2021

Arama Sonucu Filter

PERFORMANSTA MÜZİK USTASI

College Of Contemporary Music: Musicians Institute
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Müzisyenler Enstitüsü'nden Master of Music derecesi, gelişmiş müzik performansı eğitimini müzik tarihi, teori, eğitim, araştırma becerileri, kayıt teknolojisi, üretim, iş iliş ...

Devamını oku