TOP-MASTERSDEGREE

Deerfield Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Deerfield 25 mil Kuzey Chicago bulunan ve Lake County küçük bir köy olduğunu. İlginçtir aynı zamanda Walgreens Genel Merkezi, ünlü perakende mağaza ev sahipliği yapmaktadır. Bu 4 ilköğretim okulu ve 2 orta okulu bulunmaktadır.

Deerfield ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019

Arama Sonucu Filter

İlahiyat Lisans

Trinity International University
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Deerfield Dolton Davie Santa Ana + 3 daha

Tüm Hıristiyanlar İncil'in bakanları olarak adlandırılır, ancak bir mümin bu çağrıya cevap için birçok farklı meslekler vardır. Bizim MDiv tüm Trinity geniş Protestan ahlakı çerçevesinde, Hıristiyan bakanlar ya da akademik liderlik çeşit için hazırlık isteyen kişiler için kapsamlı, İncil'deki teolojik, kültürel ve pratik eğitim vermek için tasarlanmıştır.