TOP-MASTERSDEGREE

Grayslake Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Grayslake ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2019

Arama Sonucu Filter

Sosyal Hizmette MSW

Northeastern Illinois University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri Chicago Grayslake + 2 daha

Sosyal Hizmet Master (MSW), bireyler, aileler ve topluluklar ile profesyonel sosyal çalışma uygulamaları için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Temel ve ileri düzeyde yüksek lisans düzeyinde iki seviye vardır. Temel müfredat öğrencilere sosyal hizmet alanında lisans derecesine benzer bir genel sosyal hizmet uzmanının bilgi, değer ve becerilerini kazandırır ve programa Sosyal Hizmet alanında lisans diploması olmayanlar için tasarlanmıştır.

Sosyal Hizmet Ustası (MSW)

Dominican University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri River Forest Grayslake + 3 daha

İster kariyer değiştiriyor olun, ister sosyal görevli olun, esnek MSW programımız hızla değişen dünyamızda bir fark yaratma yeteneğinizi geliştirecektir. Bizimle ister şahsen ister çevrimiçi Sosyal Çalışma Yüksek Lisans programımız aracılığıyla çalışmayı tercih ederseniz, Dominik'i farklı kılan disiplinlerarası, aile merkezli ve küresel odaklı bir öğretim programını deneyimleyeceksiniz.