MASTERSTUDIES

Urbana Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2021

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Urbana Illinois birden üniversitelerin kampüslerinde etrafında inşa edilmiş bir üniversite şehridir. Kent, etkileyici lise sonrası eğitim kurumları ve özellikle iş, mühendislik ve sosyal bilimler programları için bilinir.

Urbana ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bak 2021

Arama Sonucu Filter

Sosyal Hizmet Ustası

University of Illinois at Urbana-Champaign
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce

MSW Kampüs Programı, İleri Daimi öğrencilere ve diğer alanlarda lisans derecesi olan öğrencilere açıktır. Gelişmiş Daimi Kampüs Programımız, son 7 yıl içinde sosyal hizmet ala ...

Devamını oku