MASTERSTUDIES

Incline Village Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2021

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Incline Village ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2021

Arama Sonucu Filter

Öğretim Efendi

Sierra Nevada College
MA
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Farklı öğrencilere etkili bir şekilde öğretmek için yenilikçi stratejiler öğrenin. Farklı konu alanları için en etkili olan öğretim yöntemlerini keşfedin. En iyi eğitim teoris ...

Devamını oku

Yönetimde Eğitim Ustası

Sierra Nevada College
Yüksek Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Farklı kültürlerden, geçmişlerden ve öğrenme tarzlarından öğrenciler, aileler, öğretmenler ve personel için etkili bir lider olun. Örgütsel liderlik ve denetimin temelleri ile ...

Devamını oku