MASTERSTUDIES

Notre Dame Amerika Birleşik Devletleri Top Lisansüstü Eğitimler 2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Notre Dame Hint, US bulunur. Notre Dame ABD'de önde gelen araştırma enstitüleri olarak kabul edilir yüksek sırada üniversitelerin ev sahipliği yapmaktadır. Akademik mükemmellik ile birlikte kentin yüksek eğitim kurumları hem de spor birçok zaferler elde ettik.

Notre Dame ABD'nde Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2020

Arama Sonucu Filter

Siber Güvenlik Risk Yönetimi Yüksek Lisansı

Indiana University Graduate School – Cybersecurity
MSc
MSc
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Sadece Indiana Üniversitesinden Siber Güvenlik Risk Yönetimi Yüksek Lisansı, seçtiğiniz kariyer yolunda çok çeşitli siber tehditleri belirleme ve azaltma konusunda size eşsiz ...

Devamını oku

Muhasebe ms

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
MSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Muhasebe programı Master of Science sürekli milletin ilk on sırada yer olmuştur. Şu anda, Kamu Muhasebe Raporu ile 2012 yılı için altıncı "En iyi Muhasebe Programı" olarak ulu ...

Devamını oku

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
14&nbsp;-&nbsp;48 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Devamını oku