Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Indiana Notre Dame Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Notre Dame Amerika Birleşik Devletleri Top Lisansüstü Eğitimler 2019

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Notre Dame Hint, US bulunur. Notre Dame ABD'de önde gelen araştırma enstitüleri olarak kabul edilir yüksek sırada üniversitelerin ev sahipliği yapmaktadır. Akademik mükemmellik ile birlikte kentin yüksek eğitim kurumları hem de spor birçok zaferler elde ettik.

in Notre Dame ABD'nde Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

... [+]

in Notre Dame Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Lisanslar 2019. [-]
Amerika Birleşik Devletleri Notre Dame
Eylül 2019
Yarı zamanlı
14 - 48 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku