TOP-MASTERSDEGREE

Indiana Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Indiana ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Yüksek Lisans of Nonprofit Administration

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 14 - 48 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Notre Dame

İşletme Yüksek Lisans

University of Saint Francis School of Business
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Fort Wayne + 1 daha

MBA programı, öğrencinin karmaşık iş konularındaki anlayışlarını geliştirmek için çeşitli fonksiyonel alanlar hakkında sağlam bir bilgi tabanı kazanmasına olanak tanır.

eğitim (master of M.Ed. ) Online

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
e-Öğrenme Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Marion Lexington Cincinnati Dayton + 2 daha

Eğitim Master (M.Ed.) Online programının müfredatı ve öğretim bir vurgu ile ileri derecede isteyen sınıf öğretmeni için tasarlanmıştır.

eğitim lisans programının ana

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Marion Lexington Cincinnati Dayton + 2 daha

Bu programı daha da sınıf öğretmenlerinin becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. eğitim sorunlara pratik yaklaşımlar geliştirilmesi programının önemli bir hedeftir.

profesyonel muhasebe (mpacc) efendisi

Butler University College of Business Administration
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Indianapolis

Mezunlarının 30, yüksek lisans dersi saat tamamladıktan sonra Profesyonel Muhasebe Master kazanacağım. Öğrenciler aynı zamanda notları ve onların lisans müfredatında muhasebe ve diğer iş derslerin para bağlı önkoşul derslerini tamamlamak için gerekli olabilir.

işletme yüksek lisans

Butler University College of Business Administration
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Indianapolis + 1 daha

Kişiselleştirilmiş bir program MBA öğrencisi olarak başarınızı tüm fark yaratabilir. Kahya MBA bir önemli yararı esneklik. Sınıflar ve akşamları düzenlenen bazı cumartesi günleri sunulmaktadır.

Kamu işlerinin çevrimiçi master (çevrimiçi mpa)

Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)
e-Öğrenme Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Bloomington

MPA hazır bir çok yönlü ve değerli derece Kamu Yönetimi Yüksek Lisans kombinasyonu ve Kamu Politikası Master biridir.

İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

Salem University
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Carmel + 3 daha

Salem International University'de İşletme alanında İşletme Yönetimi Mba yönetimi yeteneklerinizi geliştirir ve genişletir.

Eğitim Liderliğinde Eğitim Yüksek Lisansı

Salem University
e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 11 - 15 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Carmel + 2 daha

Sınıflarının ötesinde liderlik rolleri almaya hazır olan deneyimli, lisanslı öğretmen liderlerinin ek lisans sertifikaları almaya hak kazanmaları gerekir. Eğitim Liderliğinde Salem Yüksek Lisans Eğitimi, öğrencileri tüm eğitim seviyelerinde müdürler, bölge denetleyicileri ve denetçiler olarak lisans almaya hazırlayan hızlandırılmış bir derece programıdır (Yetişkinler Öncesi K) Eğitimsel Liderlik Programı Eğitim Ustası, lisansa iki yol sunar.

Satış Yönetimi Yüksek Lisans İşletme

Salem University
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Carmel + 3 daha

Salem International University'deki 12 aylık 36 kredilik MBA İşletme Yönetimi, sizi stratejik bilginin uygulanmasıyla etkili satış ekipleri geliştirmeye odaklanan ileri roller için hazırlar.

Perakende Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans of Business Administration

Salem University
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Carmel + 3 daha

Bu program öğrencileri kariyer yolu ve Perakende İş Analisti olarak görevlere hazırlar; Operasyon Şefi veya Yöneticisi; Satınalma Temsilcisi / Alıcısı; Müşteri Hizmetleri Müdürü; Yemek Servis Müdürü; Mağaza Müdürü, Bölge Müdürü veya Bölge Müdürü; Genel Müdür; İş sahibi

Proje Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans of Business Administration

Salem University
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Carmel + 3 daha

Bu program öğrencileri kariyer yolları ve görevlere Proje Yöneticisi olarak hazırlar - Yeni ürün ve hizmetler geliştirmek için ayrıntılı proje planları hazırlayın ve uygulayın; Risk Yöneticisi - Bilinen ve potansiyel risklere verilen tepkileri analiz edin ve planlayın; Kalite Güvence Müdürü - Bir ekibin iş ürünlerinin kullanımı için teknik doğruluğun ve müşterinin kabulünün sağlanması; Program Yöneticisi - Bağımsız veya birbirine bağımlı, eşzamanlı veya seri olabilen bir proje portföyünü koordine etmek; Genel Müdür - İşletme yönetiminin tüm yönlerini denetler.

Müfredatta Eğitim Yüksek Lisans

Salem University
e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Carmel + 2 daha

Müfredat ve Öğretim derece Yüksek Lisans programı, eğitimin ileri düzey kurslarında, çeşitli ortamlarda öğretme ve öğrenmede uzmanlık alan kurslara dayanan bir temel üzerine kuruludur. Bu programlar, öğrencilerin ortamlar, izleyiciler ve nesiller arasında öğretme ve öğrenme sanatında uzmanlıklarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu programlar için hedef kitleler, lisansları (veya diğer bilgileri) yenilemek veya yeni eğitim liderliği becerileri geliştirmek isteyen diğer eğitmenlerin yanı sıra diğer ortamlardaki eğitim ve mesleki gelişimden sorumlu profesyonelleri içerir.

Gayrimenkul Geliştirme MPS

University of Indianapolis, School of Business
Kampüs Tam zamanlı 5 dönem Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Indianapolis

İster kariyer değişikliği yapmayı düşünün, ister mevcut gayrimenkul pozisyonunuzu genişletmek isteyin, UIndy'nin gayrimenkul geliştirme alanındaki profesyonel çalışmalarda uzmanı size başarılı olmanız için gereken pratik deneyimleri verecektir. Hangi alışveriş mekke, iş kulesi, eğlence merkezi veya konaklama yeri oluşturmanıza yardımcı olabilir? MPS'inizi takip ettiğinizde bileceksiniz.