TOP-MASTERSDEGREE

Kentucky Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Kentucky ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019

Arama Sonucu Filter

eğitim (master of M.Ed. ) Online

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
e-Öğrenme Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Marion Lexington Cincinnati Dayton + 2 daha

Eğitim Master (M.Ed.) Online programının müfredatı ve öğretim bir vurgu ile ileri derecede isteyen sınıf öğretmeni için tasarlanmıştır.

eğitim lisans programının ana

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Marion Lexington Cincinnati Dayton + 2 daha

Bu programı daha da sınıf öğretmenlerinin becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. eğitim sorunlara pratik yaklaşımlar geliştirilmesi programının önemli bir hedeftir.

Sosyal Hizmet Ustası

University of Kentucky Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lexington

Kentucky Üniversitesi çevrimiçi MSW öğrencileri, bireyleri, aileleri, grupları, organizasyonları ve toplulukları ile profesyonel sosyal çalışmalarda etki yaratmaya hazırlar. 30 kredi ileri seviye ayakta durma ve geleneksel 60 kredi seçenekleriyle, program hem mevcut sosyal hizmet uzmanlarına hem de yeni gelenlere, başkalarına yardım etme tutkularını sürdürmeleri için bir yol sunuyor. Kaliteli uygulama sunmaya ve lider, analist, planlayıcı ve olumlu bir seçim olarak olumlu değişimi etkilemeye hazır olun.