Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Florida Lakeland Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lakeland Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Lakeland ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Florida Southern College

İşbirlikçi Öğretme ve Öğrenme Eğitim Master eğitiminde bir kariyer ilerlemek isteyen başarılı öğretmenlerin sahip oldukları becerilerin ve kimlik sonraki düzeyi sağlar. ... [+]

Eğitim Yüksek Lisans

İşbirlikçi Öğretme ve Öğrenme Eğitim Master eğitiminde bir kariyer ilerlemek isteyen başarılı öğretmenlerin sahip oldukları becerilerin ve kimlik sonraki düzeyi sağlar.

Program öğretmenler şu anda tutarak veya Florida Profesyonel Sertifika için tam hak sunulmaktadır ve ayrıca en profesyonel ve kariyer düşünen öğretmenlerin ileri düzeyde bilgi ve başarılı uygulamaları geliştirmeye odaklanmıştır.

Prestijli Kimlik

Öğretmen yetiştirme 100'den fazla yıl sonra, eğitimciler arasında Florida Southern ünü eşsiz. Liderlik, yönetim ve motivasyon yetenekleri Tanınan, mezunlarımız yüksek işe yerleştirme oranı zevk ve günlük bazda derslik, okul ve toplulukları etkilemektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Florida Southern College

Bizim 16 aylık Macc programı Yeminli Muhasebe muayene ve muhasebe heyecan verici bir kariyer için hazırlar. ... [+]

Muhasebe Yüksek Lisans

Bizim 16 aylık Macc programı Yeminli Muhasebe muayene ve muhasebe heyecan verici bir kariyer için hazırlar.

Ayda Cumartesi kampüsünde bir bir sınıfta toplantı öğrenciler ve uygun bir çevrimiçi biçimde tamamlanmış kalan atamaları ile, geleneksel ve çevrimiçi kurs uygun bir melez Açılan. hızlandırılmış 16 aylık programı, bugünün rekabetçi pazarda başarılı olmak için hazırlayacaktır.

Excel hazırlanın

İş & Free Enterprise Florida Southern College Barney Barnett Okulu mezunu olarak, AACSB tarafından akredite işletme okullarından beş yüzde biri, sen düşünme stratejilerini öne geliştirmek, karmaşık sorunları çözmek için, ve saygı bilgi ve güvene sahip olacak saha. Bu yenilikçi program bugünün yönetici liderlik gerekli idari ve motivasyon becerileri ile muhasebe, etik ve nicel ve nitel analiz fonksiyonel becerilerin bütünleştirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa
Eylül 2019
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku