MASTERSTUDIES

Lakeland Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Lakeland ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bul 2020

Arama Sonucu Filter

Muhasebe Yüksek Lisans

Florida Southern College
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bizim 16 aylık Macc programı Yeminli Muhasebe muayene ve muhasebe heyecan verici bir kariyer için hazırlar.

Devamını oku

Öğretim Master of Arts

Florida Southern College
MA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Kampüs

Öğretim Sanatlar Bizim dinamik Usta öğretmen sertifika elde etmek isteyen veya şu anda geçici bir sertifika ile öğretim akademik alanlarda lisans derecesine sahip olanlar için ...

Devamını oku

Eğitim Yüksek Lisans

Florida Southern College
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Kampüs

İşbirlikçi Öğretme ve Öğrenme Eğitim Master eğitiminde bir kariyer ilerlemek isteyen başarılı öğretmenlerin sahip oldukları becerilerin ve kimlik sonraki düzeyi sağlar. ...

Devamını oku