TOP-MASTERSDEGREE

Macomb Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Macomb resmi McDonough County bir ilçe olarak, 1830 yılında kuruldu. Kent Galesburg güneybatı olduğu batı Illinois yer almaktadır. Kentin üniversiteler Fen, İş ve Teknoloji, Eğitim ve İnsan Hizmetleri yüksek lisans derecesi ABD üst elli üniversiteler arasında yer alıyor, ve Güzel Sanatlar ve İletişim vb

Macomb ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Mühendislik teknolojisi liderlik usta

Western Illinois University College of Business and Technology
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Macomb Bettendorf

Mühendislik Teknoloji Liderlik Bilim programı Master imalat stratejilerinin, gündemler ve kalite kontrol gelişmiş ders çalışmasını sağlar ve dünya çapında organizasyonlar ilkelerine cevap

Bilgisayar bilimi master

Western Illinois University College of Business and Technology
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Macomb Bettendorf

Western Illinois Üniversitesi'nde bilgisayar bilimi mezunu çalışma, yapay zeka araştırmalarında fakülte ile çalışmak için heyecan verici bir fırsat sunuyor; mimarisi, veritabanı, grafik, dilleri, ağ

ekonomi sanatları ustası

Western Illinois University College of Business and Technology
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Macomb Bettendorf + 1 daha

Batı Illinois Üniversitesi Ekonomi MA, iş ve hükümette çeşitli pozisyonlar için öğrencilerin hazırlanmasında, ya da iki yıllık yüksekokul öğretmek isteyen ya da iş, ekonomi ve hukuk doktora çalışmaları içine ilerlemek isteyen özel bir programdır.

muhasebe master

Western Illinois University College of Business and Technology
Kampüs Tam zamanlı 1 - 5 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Bettendorf Macomb + 1 daha

Batı Illinois Üniversitesi Muhasebe Bölümü misyonu bilgi, beceri ve yetkinlikleri muhasebe mesleğine girmek için ve gelecekteki kariyer zorlukları karşılamak gerekli bizim binbaşı sağlamaktır.