TOP-MASTERSDEGREE

Magnolia Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Magnolia 1853 yılında kurulan Columbia ilçe merkezi vardır. Moğolistan profesyonel iş düzeyinde derecesi, yönetim, bilişim, eğitim, hukuk, eğitim vb Yıllık kültürel etkinlikler, müzeler, şehir nakliye tesisleri ve doğal güzellikleri Moğolistan yüksek öğrenim almak için canlı ve sağlıklı bir yer haline getirmek sunuyor yüksek sırada Üniversiteler tanınır.

Magnolia ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Bilgisayar ve Enformasyon Bilimi Yüksek Lisansı

Southern Arkansas University
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 2 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Magnolia

Southern Arkansas University Bilgisayar ve Enformasyon Bilimi (MCIS) Yüksek Lisans programı, ABD'deki en büyük, en uygun maliyetli ve oldukça çekici bilgisayar bilimleri lisans programlarından biridir. Program, öğrencileri hem teori hem de uygulamalarda eğitmek için özenle tasarlanmış çok çeşitli çevrimiçi ve yerinde kurslar sunmaktadır. Müfredat sürekli olarak gözden geçirilir ve bilgisayar bilimi alanındaki devam eden değişiklikleri yansıtacak şekilde güncellenir. Fakülte üyeleri, yüksek endüstri tecrübesine sahip olan çok kalifiyedir.