TOP-MASTERSDEGREE

Marietta Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Marietta, Cobb County, Georgia, Amerika Birleşik Devletleri yer almaktadır çağdaş eğitimin 90'dan fazla alanlarda farklı üniversitelerde öğrenim görmek Marietta canlı 20.000 öğrencilere göre 1834.More yılında kurulmuştur.

Marietta ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Muhasebe Yüksek Lisansı

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw Marietta + 1 daha

Muhasebe (Macc) lisans programı Master bireysel muhasebe kariyerinin zorlukları karşılamak yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel bir yüksek lisans derecesi, ister kamu, özel veya devlet.