MASTERSTUDIES

Maryville Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Maryville NODAWAY İlçesi ilçe merkezidir. Yüksek öğrenim kurumlarının üniversite ve teknik eğitim okulları dahil. Yüksek öğretim tesisleri ile birlikte on parklar, altı beyzbol alanları, çeşitli futbol kulüpleri, söz konusu park ve doğal güzellikleri bir içeriyor Maryville dinlenme tesisleri bir çok şey var.

Maryville ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bul 2020

Arama Sonucu Filter

Bilgi sistemleri master

Northwest Missouri State University
MSc
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Northwest Bilgisayar Bilimi / Bilgi Sistemleri Bölümü, bilgi teknolojisi (IT) sektöründe gelecekteki liderlerin gelişimine adanmış Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans (MSIS) sunmak ...

Devamını oku

Northwest Missouri State University
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

<=7

Devamını oku

Tarımda Master

Northwest Missouri State University
MSc
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Tarımda Yüksek Lisans programı, tarımda mesleklere hazırlananlar ve daha gelişmiş yüksek lisans çalışmaları için gerekli olan teknik bilgi ve mesleki eğitimi daha da geliştirm ...

Devamını oku