Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Michigan Flint Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Flint Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Flint Michigan büyük eyaletinde bulunan bir şehir. Dünyaca ünlü General Motors Şirket doğurma için ünlü, Flint otomobil sektöründe önemli bir şehirdir. Kentin çeşitli lisans ve yüksek lisans programları sunan bir avuç kampüsleri ve üniversitelere ev sahipliği yapmaktadır.

Flint ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Michigan-Flint, School of Management

Lisansüstü Eğitim ve Horace H. Rackham Okulu aracılığıyla sunulan Kamu Yönetimi UM-Flint Master (MPA) derecesi, sorunları analiz ve etkili bir şekilde çözmek için yönetic ... [+]

Kamu Yönetimi (MPA)

Odak:

&nbsp

• Lisansüstü Çalışmalar Horace H. Rackham Okulu aracılığıyla sunulan UM-Flint Kamu Yönetimi Yüksek Lisans (MPA) derecesi, sorunları analiz ve etkili bir şekilde çözmek için yöneticiler hazırlamak için tasarlanmıştır.

• MPA programı, özel teknik ya da liberal sanat derece kazandık ve yönetim bilgisini artırmak veya güncelleştirmek isteyen kim öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, disiplinler arası.

• Program Genel ek olarak, dört konsantrasyonu kullanılabilir:

- Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşların Yönetimi

- Ceza Adalet Yönetimi ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Flint
Eylül 2019
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku