TOP-MASTERSDEGREE

Flint Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Flint Michigan büyük eyaletinde bulunan bir şehir. Dünyaca ünlü General Motors Şirket doğurma için ünlü, Flint otomobil sektöründe önemli bir şehirdir. Kentin çeşitli lisans ve yüksek lisans programları sunan bir avuç kampüsleri ve üniversitelere ev sahipliği yapmaktadır.

Flint ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2019/2020

Arama Sonucu Filter

kamu yönetimi (mpa)

University of Michigan-Flint, School of Management
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Flint

Lisansüstü Eğitim ve Horace H. Rackham Okulu aracılığıyla sunulan Kamu Yönetimi UM-Flint Master (MPA) derecesi, sorunları analiz ve etkili bir şekilde çözmek için yöneticiler hazırlamak için tasarlanmıştır.