TOP-MASTERSDEGREE

Grand Rapids Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

ABD Gerald Ford ve 188.000 sakinlerinin 38. başkanı ev sahipliği yapan Grand Rapids batı Michigan yer alan bir şehirdir. Devlet en büyük ikinci sırada yer, kent sınırları içinde birçok kolej ve üniversite ev sahipliği yapıyor. Teknoloji ve biyoloji çeşitli derece, yüksek lisans ve doktora programları diğerleri arasında burada sunulmaktadır.

Grand Rapids ABD'nde Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

Arama Sonucu Filter

sağlık yönetiminin ana

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids

MHA misyonu öğretmek ve hazırlamak kişilerin yönetim ve liderlik rolleri için sağlık idaresi zor ve karmaşık bir alan olduğunu

bilgisayar bilgi sistemleri yüksek lisans

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids

Bilgisayar Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans derecesini Grand Valley Eyalet Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimleri ve Bilişim Sistemleri Bölümü sunulmaktadır

işletme yüksek lisans

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 16 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids + 1 daha

Grand Valley Eyalet Üniversitesi'nde İşletme Seidman Master, mali, mesleki ve kişisel gelişim içinde bir yatırımdır

Yönetim Yüksek Lisansı

Aquinas College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 16 - 84 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids + 2 daha

Aquinas'ın Master of Management (MM) programı işletme hakkında daha geniş bir görüş sunuyor. Lisansüstü öğrencilerimiz stratejik düşünmeyi, örgüt kültürünü anlamayı ve bir işi yürüten insanları etkin bir şekilde motive etmeyi öğrenirler.